ZREALIZOWANE PROJEKTY
 
Projekt Za rękę z Einsteinem. Od marca 2009 r. do grudnia 2011r. nasza szkoła współpracowała z Politechniką Gdańską w ramach projektu grantowego "Za rękę z Einsteinem". Projekt realizowany był w trzech województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.
W trakcie realizacji projektu zostały przeprowadzone zajęcia dodatkowe z matematyki, fizyki, chemii oraz języka niemieckiego. Uczniowie biorący udział w zajęciach uczestniczyli w konkursach i wycieczkach organizowanych przez Politechnikę Gdańską.
Projekt Pracownia Umiejętności TŁOK. Pod koniec stycznia 2007 roku został rozstrzygnięty konkurs grantowy "Pracownia umiejętności" ogłoszony przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych "Tłok", który skierowany był do młodzieży mieszkającej w małych miejscowościach. Celem konkursu było wzbudzenie inicjatywy wśród młodzieży. Wśród 16 nagrodzonych wniosków znalazły się dwa projekty złożone przez uczniów z naszego Gimnazjum. Pierwszym z nich to "Tańczyć każdy może", którego celem jest aktywne spędzanie wolnego czasu, doskonalenie umiejętności tanecznych, poznawanie kroków tańców latynoamerykańskiech i nowoczesnych. Drugi projekt dotyczy organizacji Mini Mundialu oraz wybudowania boiska do piłki nożnej oraz pozyskania sprzętu sportowego. Projek był realizowany w roku szkolnym 2006/2007.
Projekt Drama drogą do zrozumienia Europy w ramach międzynarodowego programu Socrates Comenius Akcja I. Projekt językowy realizowany we współpracy z Colegio Ntra. Sra. De los Dolores w Valdepeńas w Hiszpanii w roku szkolnym 2005/2006.
Projekt Szkoła Marzeń współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w roku szkolnym 2005/2006.

Projekt Gimnazjum kolebką przedsiębiorczości w ramach programu Równać Szanse PFDiM i PAFW w latach 2002-2005. Projekt ten polegała na prowadzeniu działalności gospodarczej na zasadach ogólnych małego przedsiębiorstwa handlowego oraz szkolnej giełdy papierów wartościowych.

Projekt Otwieramy Nasze Drzwi FWW w latach 2003-2004. Projekt polegał na stworzeniu strony internetowej miejscowości. Środki finansowe uzyskane z tego konkursu zostały przeznaczone na modernizację pracowni komputerowej i zakup komputerów do biblioteki szkolnej.
Projekt Wakacyjny surfing po przedsiębiorczości w ramach konkursu Pożyteczne Wakacje FWW w roku 2003. Uczestnicy projektu podczas wakacyjnego rajdu rowerowego odwiedzali pobliskie miejscowości powiatu wąbrzeskiego gdzie organizowali szereg imprez dla lokalnej ludności: pokaz udzielania pierwszej pomocy dla wczasowiczów ośrodka wypoczynkowego i innych miejscowości, punkty opieki nad dziećmi, konkursy i zawody sportowe.

   ZESPÓŁ SZKÓŁ W RYŃSKU
   ul. Szkolna 4
   87-213 Ryńsk

   tel. 56 688 52 82
   fax. 56 688 52 82
   e-mail: sprynsk@gminarynsk.pl
ZESPÓŁ SZKÓŁ
SAMORZĄD SZKOLNY
Nasz Patron - Jan Paweł II Samorząd uczniowski SP
Nasz Patron - Mikołaj z Ryńska Samorząd uczniowski Gim.
Kadra Pedagogiczna RODZICE I UCZNIOWIE
Pedagog Dla rodziców
Psycholog Dla uczniów
Logopeda Rada Rodziców
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Ocenianie NASZA OKOLICA
Oferta edukacyjna Ryńsk
Kalendarz szkolny Mikołaj z Ryńska
Świetlica szkolna Historia
Biblioteka szkolna Zabytki
Plan zajęć LINKI
Rozkład jazdy autobusów pcqMinisterstwo Edukacji
   Narodowej
Raporty z ewaluacji problemowej pcqGmina Ryńsk
  pcqKuratorium Oświaty
   w Bydgoszczy
Z ŻYCIA SZKOŁY pcqOKE w Gdańsku
Rok szkolny 2016/2017
Archiwum
free counters
Absolwenci
Osiągnięcia
 
PROJEKTY
Czas dorastania szansą
   na przyszłość
Region nauk ścisłych
Inicjuj z FIO  
Zrealizowane projekty