OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 
rok szkolny 2015/2016
 
Patryk Działdowski (kl. IIIa) - finalista konkursu przedmiotowego z chemii
Alicja Gołaszewska (kl. IIIa) - finlistka XIII Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Zofia Kiedewicz (kl. VIa) - lauretka konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Kinga Nowińska (kl. Va) - wicemistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego w pchnięciu kulą
Hubert Chojnicki (kl. VIb) - II miejsce w biegu na 600 metrów w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików i Dzieci w lekkiej atletyce
 
rok szkolny 2014/2015
 
Marcelina Kuczkowska (kl. IIIa) - wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej
Kacper Czyż (0b) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja Mama"
Alicja Gołaszewska (kl.IIa) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Słowem i muzyką malowana twórczość Czesława Miłosza".
Marta Grabowska (kl. IIa) - laureat Wojewódzkiego Konkursu " Znam swój organizm na 6"
Klaudia Brunath (kl. IIIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z chemii
Marta Grabowska (kl. IIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii
Mateusz Pąk (kl. VIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z przyrody
Mateusz Pąk (kl. VIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z matematyki
Zofia Kiedewicz (kl. Va) - finalista Konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Karina Groszewska (kl. VIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Bartłomiej Lange (kl. IIIb) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "17 GRAM MIŁOŚCI"
 
rok szkolny 2013/2014
 
Patryk Działdowski (kl. Ib) - III miejsce w konkursie Liga Zadaniowa
Wiktoria Brunath (kl. VIa) - I miejsce w IX edycji biegów o Grand Prix Wąbrzeźna
Klaudia Kowalik (kl. Ia SP) - I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja Mama"
Klaudia Brunath (kl. IIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z biologii
Adrian Hajdukiewicz (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z chemii  
Adrian Hajdukiewicz (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z matematyki
 
rok szkolny 2012/2013
 
Agata Sarnecka (kl. IIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii
Michał Łęgowski (kl. IIIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Joanna Wilińska (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z geografii
 
rok szkolny 2011/2012
 
Rafał Łęgowski (kl. IIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii
Michał Łęgowski (kl. IIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii
Marcin Sochalski (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z geografii
Marta Grabowska (kl. Va) - laureat Konkursu przedmiotowego z przyrody
 
rok szkolny 2010/2011
 
Hanna Raczkowska (kl. IIIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Adrian Kujaczyński (kl. IIIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z biologii
Władysław Klinikowski (kl. IIIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z matematyki
Adrian Hajdukiewicz (kl. VIb) - laureat Konkursu przedmiotowego z języka polskiego
 
rok szkolny 2009/2010
 
Marlena Jędrzejczyk (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z geografii
Magdalena Marcinkowska (kl. IIIb) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Magdalena Marcinkowska (kl. IIIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z geografii
Magdalena Guzowska (kl. IIIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z biologii  
 
rok szkolny 2008/2009
 
Małgorzata Piróg (kl. IIIb) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Ewelina Kozak (kl. IIIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Mateusz Kwiatkowski (kl. IIIa) - laureat Konkursu przedmiotowego z historii
 
rok szkolny 2007/2008
 
Katarzyna Chrzęszczyk (kl. IIIa) - finalista Konkursu przedmiotowego z biologii
Małgorzata Piróg (kl. IIb) - finalista Konkursu przedmiotowego z biologii
 
rok szkolny 2006/2007
 
Przemysław Gorgolewski (kl. IIIb) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Sławomir Mądzielewski (kl. IIIb) - laureat Konkursu przedmiotowego z biologii  
Arkadiusz Mochalski (kl. VIa) - laureat Konlursu przedmiotowego z przyrody
 
rok szkolny 2005/2006
 
Przemysław Gorgolewski (kl. IIb) - I miejsce w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z biologii
Edyta Rynkowska (kl. IIIb) - II miejsce w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z biologii
Justyna Nowak (kl. IIIb) - III miejsce w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z biologii
 

   ZESPÓŁ SZKÓŁ W RYŃSKU
   ul. Szkolna 4
   87-213 Ryńsk

   tel. 56 688 52 82
   fax. 56 688 52 82
   e-mail: sprynsk@gminarynsk.pl
ZESPÓŁ SZKÓŁ
SAMORZĄD SZKOLNY
Nasz Patron - Jan Paweł II Samorząd uczniowski SP
Nasz Patron - Mikołaj z Ryńska Samorząd uczniowski Gim.
Kadra Pedagogiczna RODZICE I UCZNIOWIE
Pedagog Dla rodziców
Psycholog Dla uczniów
Logopeda Rada Rodziców
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Ocenianie NASZA OKOLICA
Oferta edukacyjna Ryńsk
Kalendarz szkolny Mikołaj z Ryńska
Świetlica szkolna Historia
Biblioteka szkolna Zabytki
Plan zajęć LINKI
Rozkład jazdy autobusów pcqMinisterstwo Edukacji
   Narodowej
Raporty z ewaluacji problemowej pcqGmina Ryńsk
  pcqKuratorium Oświaty
   w Bydgoszczy
Z ŻYCIA SZKOŁY pcqOKE w Gdańsku
Rok szkolny 2016/2017  
Archiwum
free counters
Absolwenci
Osiągnięcia
 
PROJEKTY
Czas dorastania szansą
   na przyszłość
Region nauk ścisłych
Inicjuj z FIO  
Zrealizowane projekty